wtorek, 12 sierpnia 2014

Zapraszam do Trójmiasta

Witajcie na moim blogu, na którym postaram się spojrzeć na Trójmiasto oczami turytów. Będę tutaj publikował teksty, które z całą pewnością przydadzą się wszystkim osobom, które planują odwiedzić Gdańsk, Gdynię lub Sopot.

Dzisiaj zacznę od noclegów. Baza noclegowa w Trójmieście jest bardzo rozbudowana, więc jeśli bukujemy miejsce odpowiednio wcześnie, to nie powinniśmy mieć problemów z wolnymi terminami. Przydatne w tym względzie mogą okazać się portale turystyczne, pośredniczące w rezerwacji noclegów. W prezentacji ośrodków możemy zobaczyć dokładną lokalizację, zdjęcia pokoi oraz wszelkie dostępne udogodnienia. Niektóre opisy zawierają również spis okolicznych atrakcji. Dodatkowo od razu widzimy ceny i mamy możliwość bezpośredniej rezerwacji. Takie portale są o tyle dobre, że po wybraniu rejonu widzimy hotele, pensjonaty i kwatery prywatne. Dzięki temu nie musimy przeszukiwać sieci w celu znalezienia poszczególnych rodzajów noclegów.

Oczywiście zachęcam wszystkich do odwiedzenia Trójmiasta i to nie tylko latem, kiedy można korzystać u nas z kąpieli morskich i słonecznych, ale także poza sezonem. Mamy tutaj do zaoferowania ogrom atrakcji: muzea, teatry, zabytki czy rejsy statkami. Jednym słowem wszystko, czego dusza zapragnie. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz